CsZone
CsZone

Bun Venit pe CsZone !!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Liga 1 2010/2011 - Discutii generale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Liga 1 2010/2011 - Discutii generale la data de Mier Aug 11, 2010 12:15 am

Lollipop


Adminstrator Forum
Adminstrator Forum
Programul Liga 1
Etapa I

Rapid – FC Vaslui

FCM Târgu Mures – FC Brasov

Universitatea Cluj – Steaua

Universitatea Craiova – CFR Cluj

FC Timisoara – Gloria Bistrita

Victoria Branesti – Gaz Metan Medias

Astra Ploiesti – Dinamo

Sportul Studentesc – Otelul Galati

International Curtea de Arges - Unirea Urziceni

Etapa a II-a

FC Vaslui – FCM Târgu Mures

FC Brasov – Universitatea Cluj

Steaua – Universitatea Craiova

CFR Cluj – Victoria Branesti

Gloria Bistrita – Astra Ploiesti

Gaz Metan Medias – FC Timisoara

Dinamo – Sportul Studentesc

Otelul Galati – International Curtea de Arges

Unirea Urziceni – Rapid

Etapa a III-a

Rapid – Otelul Galati

FCM Târgu Mures – Unirea Urziceni

Universitatea Cluj – FC Vaslui

FC Timisoara – CFR Cluj

Victoria Branesti – Universitatea Craiova

Astra Ploiesti – Gaz Metan Medias

Sportul Studentesc – Gloria Bistrita

International Curtea de Arges – Dinamo

FC Brasov – Steaua

Etapa a IV-a

Universitatea Craiova – FC Timisoara

FC Vaslui – FC Brasov

Steaua – Victoria Branesti

CFR Cluj – Astra Ploiesti

Gloria Bistrita – International Curtea de Arges

Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc

Dinamo – Rapid

Otelul Galati – FCM Târgu Mures

Unirea Urziceni – Universitatea Cluj

Etapa a V-a

Rapid – Gloria Bistrita

FCM Târgu Mures – Dinamo

Universitatea Cluj – Otelul Galati

FC Timisoara – Victoria Branesti

Astra Ploiesti – Universitatea Craiova

Sportul Studentesc – CFR Cluj

International Curtea de Arges – Gaz Metan Medias

FC Vaslui – Steaua

FC Brasov – Unirea Urziceni

Etapa VI-a

Universitatea Craiova – Sportul Studentesc

Victoria Branesti – Astra Ploiesti

Steaua – FC Timisoara

CFR Cluj – International Curtea de Arges

Gloria Bistrita – FCM Târgu Mures

Gaz Metan Medias – Rapid

Dinamo – Universitatea Cluj

Otelul Galati – FC Brasov

Unirea Urziceni – FC Vaslui

Etapa a VII-a

Rapid – CFR Cluj

FCM Târgu Mures – Gaz Metan Medias

Universitatea Cluj – Gloria Bistrita

Astra Ploiesti – FC Timisoara

Sportul Studentesc – Victoria Branesti

International Curtea de Arges – Universitatea Craiova

FC Vaslui – Otelul Galati

FC Brasov – Dinamo

Unirea Urziceni – Steaua

Etapa a VIII-a

Universitatea Craiova – Rapid

FC Timisoara – Sportul Studentesc

Victoria Branesti – International Curtea de Arges

Steaua – Astra Ploiesti

CFR Cluj – FCM Târgu Mures

Gloria Bistrita – FC Brasov

Gaz Metan Medias – Universitatea Cluj

Dinamo – FC Vaslui

Otelul Galati – Unirea Urziceni

Etapa a IX-a

Rapid – Victoria Branesti

FCM Târgu Mures – Universitatea Craiova

Universitatea Cluj – CFR Cluj

Sportul Studentesc – Astra Ploiesti

International Curtea de Arges – FC Timisoara

FC Vaslui – Gloria Bistrita

FC Brasov – Gaz Metan Medias

Otelul Galati – Steaua

Unirea Urziceni – Dinamo

Etapa a X-a

Universitatea Craiova – Universitatea Cluj

FC Timisoara – Rapid

Victoria Branesti – FCM Târgu Mures

Astra Ploiesti – International Curtea de Arges

Steaua – Sportul Studentesc

CFR Cluj – FC Brasov

Gloria Bistrita – Unirea Urziceni

Gaz Metan Medias – FC Vaslui

Dinamo – Otelul Galati

Etapa a XI-a

Rapid – Astra Ploiesti

FCM Târgu Mures – FC Timisoara

Universitatea Cluj – Victoria Branesti

International Curtea de Arges – Sportul Studentesc

FC Vaslui – CFR Cluj

FC Brasov – Universitatea Craiova

Dinamo – Steaua

Otelul Galati – Gloria Bistrita

Unirea Urziceni – Gaz Metan Medias

Etapa a XII-a

Universitatea Craiova – FC Vaslui

FC Timisoara – Universitatea Cluj

Victoria Branesti – FC Brasov

Astra Ploiesti – FCM Târgu Mures

Sportul Studentesc – Rapid

Steaua – International Curtea de Arges

CFR Cluj – Unirea Urziceni

Gloria Bistrita – Dinamo

Gaz Metan Medias – Otelul Galati

Etapa a XIII-a

Rapid – International Curtea de Arges

FCM Târgu Mures – Sportul Studentesc

Universitatea Cluj – Astra Ploiesti

FC Vaslui – Victoria Branesti

FC Brasov – FC Timisoara

Gloria Bistrita – Steaua

Dinamo – Gaz Metan Medias

Otelul Galati – CFR Cluj

Unirea Urziceni – Universitatea Craiova

Etapa a XIV-a

Rapid – Steaua

Universitatea Craiova – Otelul Galati

FC Timisoara – FC Vaslui

Victoria Branesti – Unirea Urziceni

Astra Ploiesti – FC Brasov

Sportul Studentesc – Universitatea Cluj

International Curtea de Arges – FCM Târgu Mures

CFR Cluj – Dinamo

Gaz Metan Medias – Gloria Bistrita

Etapa a XV-a

FCM Târgu Mures – Rapid

Universitatea Cluj – International Curtea de Arges

FC Vaslui – Astra Ploiesti

FC Brasov – Sportul Studentesc

Steaua – Gaz Metan Medias

Gloria Bistrita – CFR Cluj

Dinamo – Universitatea Craiova

Otelul Galati – Victoria Branesti

Unirea Urziceni - FC Timisoara

Etapa a XVI-a

Rapid – Universitatea Cluj

FCM Târgu Mures – Steaua

Universitatea Craiova – Gloria Bistrita

FC Timisoara – Otelul Galati

Victoria Branesti – Dinamo

Astra Ploiesti – Unirea Urziceni

Sportul Studentesc – FC Vaslui

International Curtea de Arges – FC Brasov

CFR Cluj – Gaz Metan Medias

Etapa a XVII-a

Universitatea Cluj – FCM Târgu Mures

FC Vaslui – International Curtea de Arges

FC Brasov – Rapid

Steaua - CFR Cluj

Gloria Bistrita – Victoria Branesti

Gaz Metan Medias – Universitatea Craiova

Dinamo – FC Timisoara

Otelul Galati – Astra Ploiesti

Unirea Urziceni – Sportul Studentesc

Vezi profilul utilizatorului http://cszone.justforum.net

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum